Sarıyer Belediyesi Haberleri

Sarıyer Belediyesi haberleri ve güncel Sarıyer Belediyesi gelişmeleri, Sarıyer Belediyesi ile ilgili tüm video, Sarıyer Belediyesi fotoğrafları ve Sarıyer Belediyesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

Sarıyer Belediyesi ve İstanbul Atlı Spor Kulübü işbirliğiyle ilçede ikamete eden özel çocuklar için ücretsiz olarak faydalanıyor.

SİYASET

Sarıyer’in deneyimli bürokratlarından Sevim Koç, CHP’nin yeni kazandığı Çekmeköy Belediyesi’ne başkan yardımcısı olarak transfer oldu.

SİYASET

İBB Park Bahçeler ve İSKİ yetkilileri Sarıyer'de alt yapı başta olmak üzere dere ıslahı, yağmur ve atık su kanallarının ayrıştırılması...

Sarıyer Belediyesi’nin “Herkesin bir öyküsü vardır” sloganıyla düzenlediği Fakir Baykurt Öykü Yarışması’nın bu yılki sonuçları açıklandı.

SPOR

Sarıyer Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Haftası'nda gençlere yönelik “Boğaz’da Kano” etkinliği düzenleyecek.

SİYASET

AK Parti Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Abdullah Erol Akkuş’un kızı İlkem Akkuş, Can Kayacan ile dünya evine...

YAŞAM

Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, çevre kirliliğine ve ve doğayı koruma amacıyla Ayazağa Ormanı’nda atık toplama etkinliği düzenledi.

SİYASET

Büyükdere Çevre Kültür ve Güzelleştirme Derneği’nin düzenlemiş olduğu geleneksel “2.El Satış Festivali” bu yıl da gerçekleşiyor.

SİYASET

Türkiye’nin gündemine oturan Sarıyer Cumhuriyet Mahallesi’ndeki “kaçak gökdelen” konusunda Sarıyer Belediyesi’nden açıklama geldi.

YAŞAM

Sarıyer Belediyesi, Hacıosman’da yolu üzerinde bulunan ve 34 yıldır kaba inşaat halinde kalan ve depreme dayanıksız olan 27 katlı binanın...

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları tarafından“12 Mayıs Anneler Günü” dolayısıyla düzenlenen kahvaltının konuğu oldu.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi Çocuk Gündüz Bakımevleri, 2024-2025 eğitim-öğretim yılına merhaba demeye hazırlanıyor.