Sarıyer akademi Haberleri

sarıyer akademi haberleri ve güncel sarıyer akademi gelişmeleri, sarıyer akademi ile ilgili tüm video, sarıyer akademi fotoğrafları ve sarıyer akademi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


EĞİTİM

Sarıyer Belediyesi eğitime destek çalışmaları kapsamında yürüttüğü burs projesi ile bugüne kadar toplam 66 bin 370 çocuğa ulaştı.

SİYASET

Sarıyer Akademi, öğretmenleri  ‘Üst Düzey Becerilere Yönelik Soru Yazma’ eğitiminde buluştu

EĞİTİM

Yükseköğretim Kurumları Sınavı yerleştirme sonuçları açıklandı. Sarıyer Akademi yüzde 90.5 yerleşme oranı ile büyük başarı elde etti.

EĞİTİM

Her yıl başarı çıtasını yükselten Sarıyer Akademi, bu sene yeni bir ilke imza atarak Kimya Olimpiyatları’na hazırlık takımı kuracak.

EĞİTİM

2023 Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) aldığı 500 tam puanla Türkiye birincisi olan Kaya Oktay'ın başarısı Sarıyer’de sevinç yarattı

EĞİTİM

Sarıyer Akademi’nin iki öğrencisi Haziran ayında Türkiye genelinde bir milyonu aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen LGS sınavından büyük başarı elde etti.

EĞİTİM

Sarıyer Akademi,  2023 – 2024 Eğitim Öğretim Yılı Kurum Kabul Sınavı’nı kazanan öğrencilerin velileri ile bir araya geldi.