Kağıthane Belediyesi Haberleri

Kağıthane Belediyesi haberleri ve güncel Kağıthane Belediyesi gelişmeleri, Kağıthane Belediyesi ile ilgili tüm video, Kağıthane Belediyesi fotoğrafları ve Kağıthane Belediyesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Kurban satışı ve kesim yerinde toplamda; 57 adet büyükbaş ve 30 adet küçükbaş hayvan çadırı yer alıyor.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi Hasbahçe mesire alanında yer alan mevcut mangal ünitelerinin yerini yangın riski taşımayan doğalgazlı mangal üniteleriyle değiştiriyor.

SİYASET

Türkiye'ye örnek olan Kağıthane Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara tek tek ulaşarak desteklerde bulunuyor.

SİYASET

Kağıthane Belediyesi; ilçedeki spor kulüpleri ve öğrencilerin modern ve güvenli bir ortamda spor yapabilmesi için sahalarını yeniliyor.

SİYASET

Kağıthane Belediyesi tarafından çocuklara Ramazan ruhunu yaşatmak adına tekne orucu iftarı verildi.

SİYASET

Türkiye'nin ilk gökmeni olan Alper Gezeravcı’nın, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) olan uzay yolculuğu başladı.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından dağıtılan hediye setinin içerisinde 6 adet havlu, mutfak gereçleri, iş ajandası ve takvim bulunuyor.

KÜLTÜR SANAT

Kâğıthane Belediyesi tarafından yazar olmak ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen ilçe sakinleri için ‘Yazarlık Mektebi’ adıyla kurs açılacak.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi tarafından ilçede spora gönül veren amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağladı.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğiyle; Hamidiye Mahallesi’ne yapılan Millet Bahçesi tamamlanmak üzere

SİYASET

Yeşil alanlara ve doğaya verdiği önemle dikkat çeken AK Partili Kağıthane Belediyesi, 4 yıldır çok anlamlı bir projeyi yürütüyor.

SİYASET

Olası İstanbul depremine karşı Kâğıthane’deki evlerle birlikte kamu binaları da kentsel dönüşüm kapsamına girdi.