Kağıthane Belediyesi Haberleri

Kağıthane Belediyesi haberleri ve güncel Kağıthane Belediyesi gelişmeleri, Kağıthane Belediyesi ile ilgili tüm video, Kağıthane Belediyesi fotoğrafları ve Kağıthane Belediyesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Türkiye'nin ilk gökmeni olan Alper Gezeravcı’nın, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) olan uzay yolculuğu başladı.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından dağıtılan hediye setinin içerisinde 6 adet havlu, mutfak gereçleri, iş ajandası ve takvim bulunuyor.

KÜLTÜR SANAT

Kâğıthane Belediyesi tarafından yazar olmak ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen ilçe sakinleri için ‘Yazarlık Mektebi’ adıyla kurs açılacak.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi tarafından ilçede spora gönül veren amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağladı.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğiyle; Hamidiye Mahallesi’ne yapılan Millet Bahçesi tamamlanmak üzere

SİYASET

Yeşil alanlara ve doğaya verdiği önemle dikkat çeken AK Partili Kağıthane Belediyesi, 4 yıldır çok anlamlı bir projeyi yürütüyor.

SİYASET

Olası İstanbul depremine karşı Kâğıthane’deki evlerle birlikte kamu binaları da kentsel dönüşüm kapsamına girdi.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Anadolu kültür gezileri başladı.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi, Muharrem ayının birlik ve bereketi için aşure dağıttı. Kâğıthane Meydanı'nda gerçekleşen programda 25 bin vatandaş dağıtılan aşureleri tattı.

SİYASET

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri Kâğıthane Belediyesi tarafından Kağıthane Meydanı'nda düzenlendi.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi, yaz sıcaklarının başlamasıyla haşerelere karşı önlem almak amacıyla ilçenin tüm mahallelerinde ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; YKS sınavına girecek gençlerin evlerine motivasyonlarını arttırmak amacıyla hediye paketleri gönderdi.