İstanbul Büyükşehir Belediyesi Haberleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi haberleri ve güncel İstanbul Büyükşehir Belediyesi gelişmeleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm video, İstanbul Büyükşehir Belediyesi fotoğrafları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer İlçe İmar Barışı Koordinatörü Saim Kadıoğlu, Milli Emlak ve Orman Bölge Müdürlüğünde yürüttüğü çalışmalar amacına ulaştı.

SİYASET

İBB bünyesindeki İSKİ‘nin, FSM ve Baltalimanı Mahallesi’ndeki 6 sokağa uygulanan su kesintisi mahalle halkını ve muhtarları çileden çıkardı.

SİYASET

Resmi Gazete'de yayınlanan karar ile birlikte Rumeli Feneri’ndeki çoğunluğu Askeri Alan, Park ve Orman olan bölgeler özelleştirme kapsamına alındı.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ayazağa Mahallesi’nde yapılan meydan çalışmasından sonra Sarıyer Merkez’de çalışmalara başladı.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen fidanlığının 26 Kasım Pazar günü saat 13.00’te gerçekleşecek.

SİYASET

Sarıyer ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyerliler için yapılan birbirinden değerli çalışmalara her gün bir yenisini daha ekliyor.

SİYASET

 İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Kent Ormanı’nın burnunun ucunda yer alan mülkiyetindeki araziye otel yaptırmak için harekete geçti.

YAŞAM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden alınan bilgilere göre 22,23 ve 24 Temmuz'da Belgrad Ormanı'ndan 18 ton çöp toplandı.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ayazağa’da hak sahiplerini tapularına kavuşturacak kentsel dönüşüm çalışmalarına başlıyor.

YAŞAM

Sarıyer’in boğaz mahallelerinden bir olan Emirgan’ın ismi İranlı bir asilzade olan Emir Güne Han’dan geliyor.

EĞİTİM

(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, MEF Üniversitesi 2022-23 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

SARIYER HABERLERİ

Ayazağa’da İBB’ye ait 86 adet parsele tapu verilmesi süreci sonrasında AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, basın mensuplarıyla...