Ibb Haberleri

ibb haberleri ve güncel ibb gelişmeleri, ibb ile ilgili tüm video, ibb fotoğrafları ve ibb haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel TBMM’de yaptığı grup toplantısında,  Büyükdere Atatürk Fidanlığı için sunları söyledi.

SİYASET

Başkan Temur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Sarıyer Belediyesi’nin özel kalem bütçesini mercek altına aldı. 

SİYASET

Partilerde aday adayı olmak için başvurular sürerken, CHP’de Belediye Başkanlığı için ilk kadın aday adayı Dilek Karafazlı oldu.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı önünde toplanan binlerce kişi ile kucaklaşan Başkan Genç “Halkın Başkanı” sloganıyla karşılandı.

SİYASET

Atıl durumundan hak ettiği yeni görünümüne kavuşan Ata mirası Büyükdere Atatürk Fidanlığı; İBB'nin girişimleri ile açıldı.

SİYASET

Geçtiğimiz günlerde Sarıyer Belediyesi önünde tapu eylemi yapan Sarıyer Mahalleler Birliği’nin tapu mücadelesi devam ediyor.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer ve Aachen arasındaki Kardeş Şehir Protokolü’nün 10. yılı Aachen’ın ardından Sarıyer’de de bir dizi etkinlikle kutlandı.

SARIYER HABERLERİ

İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan yağmur, etkili olurken Sarıyer’in bazı noktalarında su baskınlarına neden oldu.

SİYASET

Yerel seçimler öncesi siyasi hareketlilik hızlanmaya başladı. Sarıyer’de ilk olarak aday adaylığını açıklayan Hüseyin Coşkun dikkat çekti.

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

SİYASET

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Büyükdere Fidanlığı’nda buluşarak bir toplantı gerçekleştirdi.

SİYASET

Atatürk Kent Ormanı Gönüllüleri, (İBB) önünde 9 dönümlük alanının ihaleye açılmasını protesto etti.