Cumhuriyet mahallesi Haberleri

cumhuriyet mahallesi haberleri ve güncel cumhuriyet mahallesi gelişmeleri, cumhuriyet mahallesi ile ilgili tüm video, cumhuriyet mahallesi fotoğrafları ve cumhuriyet mahallesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


YAŞAM

Türkiye gündemine oturan Sarıyer'de kaçak göçmen skandalı! Camide kaçak göçmen iddiaları ne? Kaçak göçmenler yakalandı mı?

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Sarıyer Belediye Başkan Adayı İsmet Temel, ikamet ettiği Cumhuriyet Mahallesi’nde bir dizi ziyarette bulundu.

SİYASET

Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerini sürdüren CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Cumhuriyet Mahallesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

SİYASET

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Gülbeyaz Çevik, seçmen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

SİYASET

Millet İttifakı olarak Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerine CHP çatısı altında giren DEVA, Gelecek Partisi’nin tabelaları Sarıyer’de indi.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun ve Kireçburnu Muhtarı Çağlar Coşkun’un annesi Pamuk Coşkun 81 yaşında vefat etti.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer İlçe Müftülüğüne bağlı İstinye Melek Akdağ Kız Kur’an Kursu hafız öğrencileri "5 Günde Ezbere Hatim Programı" düzenliyor.