Cumhurbaşkanı Haberleri

cumhurbaşkanı haberleri ve güncel cumhurbaşkanı gelişmeleri, cumhurbaşkanı ile ilgili tüm video, cumhurbaşkanı fotoğrafları ve cumhurbaşkanı haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SARIYER HABERLERİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

SİYASET

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri Kâğıthane Belediyesi tarafından Kağıthane Meydanı'nda düzenlendi.

SİYASET

Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı,  Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile İstanbul Valiliğine atanan Davut Gül’e yeni görevinde başarılar dileyerek ‘hayırlı olsun’ mesajı paylaştı.

SİYASET

Cumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanlığı için mücadele etti.

SİYASET

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi 2.turu için bir kez daha sandığa gitti. Türkiye genelinde seçime bu kez 1.tura göre daha düşük katılım...

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, akşam saatlerinde Sarıyer'in Ayazağa Mahallesi'nde yurttaşlara seslendi.

SİYASET

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık “Rehavete kapılmadan 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızı yeniden açık ara cumhurbaşkanı seçeceğiz” dedi.

SİYASET

AK Parti Milletvekili Çankırı Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Sarıyer'de bir dizi esnaf ziyaretinde bulundu.

SİYASET

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi İl ve İlçe seçim kurularının dikkatini çekti.

SİYASET

28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylama için yurt dışı temsilciliklerde ve gümrüklerde, oy verme işlemleri sürüyor.

SİYASET

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen 2023 Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Genel Seçimi için Sarıyer’de yüzde 90 oranında büyük katılım dikkat çekti.

SARIYER HABERLERİ

1923 doğumlu Fatma Perihan Kutlar isimli vatandaş Sarıyer'deki bir okulda oyunu kullandı.