Çevre Haberleri

çevre haberleri ve güncel çevre gelişmeleri, çevre ile ilgili tüm video, çevre fotoğrafları ve çevre haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Kâğıthane Belediyesi Hasbahçe mesire alanında yer alan mevcut mangal ünitelerinin yerini yangın riski taşımayan doğalgazlı mangal üniteleriyle değiştiriyor.

SİYASET

Bahçeköy Yerleşim Alanı ve Çevresi, doğal-sit sürdürülebilir koruma ve kontrollü kullanım alanı olarak tescillenerek ilan edildi.

SİYASET

Beton santraline tepki dinmiyor...! Uskumruköylüler, Sarıyer Belediyesi önünde bir basın açıklaması yaptı ve belediyeye yeni bir dilekçe teslim etti.

SİYASET

Sarıyer ilçesinde bulunan Zekeriyaköy Üskumru Bölgesi için kritik kararını bugün Resmi Gazete'de duyurdu.

YAŞAM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden alınan bilgilere göre 22,23 ve 24 Temmuz'da Belgrad Ormanı'ndan 18 ton çöp toplandı.

SİYASET

Uskumruköy sakinlerinin belirttiğine göre, santral kurulumu için Sarıyer Belediyesi'nden ruhsat ve izin alınmadan çalışmalara başlandı.

SİYASET

Sarıyer Uskumruköy'de, ICA tarafından inşaatı başlatılan beton santrali, çevre sakinleri tarafından bir kez daha protesto edildi.

SİYASET

Denizlerimizin korunması için Sarıyer Belediyesi’nin su altı ekibine bağlı dalgıçlar Kireçburnu sahilinde deniz temizliği yaptı.