Başkan Haberleri

başkan haberleri ve güncel başkan gelişmeleri, başkan ile ilgili tüm video, başkan fotoğrafları ve başkan haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SPOR

Sarıyer’in ligdeki durumunu değerlendiren Başkan Ali Genç, yönetimi devraldıktan sonra yaşadıkları zorlukları yaptığı basın toplantısı ile paylaştı.

SPOR

Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği “Omuz omuza” yardım kampanyası yurt ve dünya genelinde büyük ilgi görmeye devam ediyor.

SİYASET

Deprem felaketi sonrası yıkıma uğrayan bölgelerde ziyaretlerini sürdüren Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin afetzedelerle bir araya geldi.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; Kahramanmaraş, Hatay, İskenderun, Gaziantep Nurdağı, ve Osmaniye’de depremzedelerle bir araya geldi.

SİYASET

Yaşanan deprem felaketi sonrası Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, depremin en şiddetli yaşandığı illerinden biri olan Hatay Arsuz’a gitti.

SİYASET

Kahramanmaraş olan ve 10 ilde yaşanan depremin ardından, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, değerlendirmelerde bulundu.