Sarıyer’in sevilen isimlerinden Erhan Yılan, Sarıyer Merkez Mahallesi muhtarlığına aday oldu. Yılan; “Doğup büyüdüğüm bu güzel mahallemizin geleceği için sorumluluk almaya karar verdim” dedi.

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Erhan Yılan’ın, Sarıyer Posta aracılığıyla kamuoyuna yaptığı adaylık açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Değerli Sarıyer Merkez Mahallesi Sakinleri,

Sarıyer’in sevgili muhtarı Sinan Yüksel’in yeni dönemde adaylığını koymaması üzerine, doğup büyüdüğüm bu güzel mahallemizin geleceği için sorumluluk almaya karar verdim. Sarıyer’in esnafı, Sarıyerlinin bir evladı ve bir kardeşi olarak, Sinan kardeşimizin devredeceği muhtarlık makamına aday olduğumu sizlere bildirmek isterim.

Beraber yaşadığımız bu güzel mahallemizi daha da güçlendirmek, birlikte daha büyük başarılara imza atmak, sorunları birlikte çözmek ve dayanışma içinde olmak için buradayım. Mahallemiz için daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha mutlu bir gelecek inşa etmek amacıyla bu sorumluluğu üstleniyorum.

Sizlerin güveni, desteği ve katkıları olmadan bu yolculuk daha da anlam kazanmaz. Sizlerle birlikte, Sarıyer Merkez Mahallesi’ni daha güzel günler bekleyen bir yer haline getirmek için çaba harcamaktan mutluluk duyacağım.

Her zaman açık kapımın olduğunu bilmenizi isterim. Görüşleriniz, önerileriniz ve desteğiniz benim için son derece değerli. Bu yolculukta yanımda olmanızı, birlikte güzel işlere imza atabilmeyi dilerim.

Sevgi ve saygılarımla,

Erhan YILAN

Editör: Levent Pehlivanoğlu