Sarıyer siyasetinin yakından tanıdığı Erhan Vergili, 31 Marty yerel seçimleri öncesi Bağımsız Sarıyer Belediye Başkan Adaylığı için İlçe Seçim Kurulu’na resmen başvurusunu yaptı.

1 yılı aşkın süredir Sarıyer Belediye Başkanlığı için çalışmalarını sürdüren ve bu konuda vatandaşla iç içe olan Erhan Vergili, resmi başvurusunu gerçekleştirdi. Vergili ayrıca Sarıyer’de ilk resmi belediye başkan adayı oldu.

“SARIYER’E VE TÜM ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ NİYAZ EDİYORUM”

Sarıyer İlçe Seçim Kurulu’na giderek adaylık başvurusunda bulunan Vergili, ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sarıyer’e ve Sarıyerliye hizmet etmek için bu yola çıktık. Ne yazık ki yıllardır hak ettiği hizmeti alamayan Sarıyerli vatandaşlarımız, Allah nasip eder de belediye başkanı seçilirsem hak ettiği hizmeti yaşamın her alanında alacak. Bağımsız aday olarak çıktığım bu yolun ne kadar engebeli ve hedeflerimizin ne kadar zor olduğunun farkındayım. Fakat hiçbir zorluk bizi Sarıyerliye hizmet etmekten alıkoyamaz. 31 Mart yerel seçimlerinin, Sarıyer’e ve tüm ülkemize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.”

Editör: Levent Pehlivanoğlu