Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Emir Selman, 14 Mayıs’taki seçimde Zafer Partisi’ne göstermiş olduğu ilgiden dolayı Sarıyerlilere teşekkür etti. Selman, “Sarıyer’de sandığa giderek bizlere oylarıyla destek olan tüm vatandaşlarımız için siyasi mücadelemiz devam edecek” dedi.

Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Emir Selman, Sarıyerli seçmene teşekkür etti. 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Sarıyer’de Zafer Partisi 6127 oy almıştı.

“TÜM SARIYERLİLERE TEŞEKKÜR EDERİM”

Başkan Selman teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi; “Öncelikle vatandaşlık bilinciyle demokrasinin olmazsa olmaz seçimde Sarıyer’de sandığa giden tüm seçmenimize teşekkür ediyorum. Zafer Partisi olarak Sarıyer’de 6127 oy aldık. Yeni kurulan bir parti olmamamıza rağmen bizler Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak seçim sürecinde hep sahadaydık. Çalışmalarımızla vatandaşlara ulaştık. Bizler halkın içinde olduk ve sorunları dinledik. Bize inanan, güvenen ve sandıkta oylarıyla destek olan tüm vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Zafer Partisi ülke genelinde gösterdiği siyasi tutumla ve vatandaşlara vaat ettiği güzel gelecekle inanıyorum ki bu oylarını daha da katlayarak çoğaltacaktır. Zafer Partisi’nin Sarıyer’deki bu başarısı bizlere daha çok çalışmamız ve vatandaşlara ulaşmamız için büyük bir motivasyon olmuştur.”