POLEMDER Sarıyer Şubesi, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’ndeki dayanışma kahvaltısında bir araya geldi.

Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği (POLEMDER) Sarıyer Şubesi, Sarıyer Belediyesi’nin ev sahipliğinde Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen dayanışma kahvaltısında buluştu.

sariyer-belediyesi-polemder-kahvalti-bulusmasi (3)

Şube Başkanı Mehmethan Akan başkanlığında düzenlenen kahvaltı programına; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun, POLEMDER Genel Başkanı Doğan Şimşek ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılınç ve ilçe yöneticileri, CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç, POLEMDER Halkalı Şube Başkanı Muharrem Karaağaç ve Yönetim Kurulu üyeleri, POLEMDER Silivri Şube Başkanı Selahattin Gürses ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen, Kâğıthane ve Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüklerini temsilen karakol amirleri ve dernek üyeleri katılım sağladı. Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Sarıyer Şubesi Başkanı Mehmethan Akan ve yardımcısı Mehmet Kubat, gerçekleştirdikleri konuşmalarında dayanışma kahvaltısına ev sahipliği yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür ettiler.

sariyer-belediyesi-polemder-kahvalti-bulusmasi (1)

“STK’LARIN YANINDAYIZ”

Etkinlikte konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için fedakârca görev yaptıktan sonra şimdi aileleriyle birlikte huzurlu bir emeklilik yaşantısı sürdüren emekli polisler ile kahvaltı etkinliğinde bir araya gelmekten çok onur ve gurur duyuyorum. Katılımlarından dolayı emekli polislere ve ailelerine teşekkür ederim. İlçemizde faaliyet gösteren tüm Sivil Toplum Kuruşları (STK) ile sürekli diyalog halindeyiz. Onlara belediye olarak her türlü desteği veriyoruz, kesintisiz olarak vermeye de devam edeceğiz.” dedi.

sariyer-belediyesi-polemder-kahvalti-bulusmasi (2)

Program sonunda, POLEMDER Sarıyer Şube Başkanı Mehmet Han Akan, derneğe katkılarından dolayı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e hat tablosu, POLEMDER Genel Başkanı Doğan Şimşek de plaket takdim etti.