Sarıyer’in her yıl yükselen spor kulüpleri arasında adından söz ettiren Beyaz Martı Spor Kulübü, 8 kategoride, 70 lisanslı oyuncusu ile başarıdan başarı koşuyor.

2005 - 2006 Gençlerde İstanbul’da ilk 4, Yıldızlarda 2006-2008 İstanbul’da ilk 8’lik derecelere sahip olan Beyaz Martı Spor Kulübü’nün Teknik Koordinatörlüğünü ve Baş Antrenörlüğünü Nurşan Güllü ve Voleybol Baş Sorumlusu Gökmen Ilgaz öncülüğünde başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Geleceğin başarılı voleybolcularını yetiştirmeye kendine misyon edinen Beyaz Martı Spor Kulübü, alt yapıya verdiği büyük önem ile toplumun her kesiminden büyük ilgi görmeye devam ediyor.

beyaz martı spor-sariyer -haber

“REHBERLİK YAPACAK BİR KULÜP MODELİ OMAK İSTİYORUZ”

Gazetemize konuşan Beyaz Martı Spor Kulübü’nün Teknik Koordinatörlüğünü ve  Baş Antrenörlüğünü Nurşan Güllü, Dünyadaki sportif değişimleri yakından takip ederek, bilgi, beceri ve antrenman konularında geliştirdiğimiz yöntem planlama ve stratejiler doğrultusunda, diğer kulüplere geniş ufku ile öncülük ve engin bilgisi ile rehberlik yapacak bir kulüp modeli oluşturarak ülkemizin yüksek spor kültürüne ulaşmasında pay sahibi olmaktır” dedi.

beyaz-martı-spor-kulüübü-sariyer

Eğitimin insan yaşamındaki rolünün gittikçe önem kazandığı belirten Güllü, “Günümüzde zeki, çevik, çalışkan, dürüst, ahlaklı, cesaretli, sorumluluk ve özgüven sahibi, çevresine duyarlı, sosyal yönü ve iletişim kabiliyeti güçlü sporcular yetiştirerek, milli takımlarımıza kazandırmak ve uluslararası yarışmalarda ülkemizin en iyi şekilde temsil edilmesine katkıda bulunmaktır.”

beyaz-martı-spor-kulüübü-sariyer-2