DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Bilal Çelik, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Av. Bilal Çelik, yayınladığı bayram mesajında birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine değinerek şu sözlere yer verdi, “On bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nın ardından Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Tabi ki çok yakın tarihte yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle buruk bir mutluluk, yarım bir sevinç içerisindeyiz. DEVA Sarıyer ailesi olarak deprem mağduru kardeşlerimiz için nasıl seferber olduysak, bu mübarek günlerde de birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızı en üst seviyede yaşadık ve yaşıyoruz.

Ramazan Ayı, insanlara özgü hoşgörü, sevgi ve paylaşma duygularının pekiştirilmesine vesile olurken Ramazan Bayramı’nda da kalplerimiz aynı duygularla dolup taşıyor. Bu bayram, ailemiz ve sevdiklerimizle birlikte olmanın anlamını ve mutluluğunu daha da derinden hissediyoruz. Birbirimize Her zamankinden daha çok kenetlenmeli, her zamankinden daha sıkı sarılmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, sevdiklerinizle birlikte nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu bayramlara kavuşmanız dileğiyle, sevgi dolu bir bayram geçirmenizi temenni ediyor, Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum.”