Sarıyer Belediyesi’nin ilçedeki ilköğretim okullarında başarılı olan öğrencileri ödüllendirmek amacıyla düzenlediği ücretsiz kamp programı başladı. Kilyos Sosyal Tesisleri’nde 200 erkek ve 200 kız öğrencinin ağırlanacağı kamp, erkek öğrencilerin ardından kız öğrencilerle devam edecek.

Sariyer Kilyos Yaz Kampı

Sarıyer Belediyesi ilçedeki ilköğretim okullarında başarılı olan öğrencileri Kilyos Sosyal Tesisleri’nde bir haftalık kampta ağırlayacak. Kamp yapacakları Kilyos Sosyal Tesisleri’ne gitmek üzere Sarıyer İlkokulu önünde toplanan öğrencileri kampa uğurlayan Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, öğrencileri yıl boyunca çalışıp elde ettikleri başarılarından ötürü kutlayarak, “Hayat boyu bu başarınızın sürmesini dilerim” dedi.

Sariyer Belediyesi Kilyos Yaz Kampı

Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal Tesisleri’nde öğrencilere kamp boyunca çeşitli etkinlikler, spor faaliyetleri ve sosyal aktivitelerle dolu bir program sunulacak. Ayrıca, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak atölye çalışmaları olacak. Öğrenciler tesislerin dışında, öğretmen ve cankurtaranlar gözetiminde plajda denize de girebilecek.

Sariyer Belediyesi Yaz Kampı Yemek

Editör: Levent Pehlivanoğlu