Yerel seçimler kapsamında Sarıyer’e gelen Teknoloji ve Sanayi Bakanı Bakan Mehmet Fatih Kacır, Sarıyer'de Şebinkarahisar, Alucra, Çamoluk'lu hemşeriler ile bir araya geldi.

G I Qjy Kj W4 A A6 Nw3

Programa 22-23-4 dönem AK Parti Milletvekili Ünal Kacır ve AK Parti İstanbul Milletvekili Büşra Peker, Salih Bayraktar, dernek başkan ve temsilcileri partililer katıldı. Bakan Kacır, hemşerileri ile buluşma programında, Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’a destek istedi.

G I Qx Qcf Ww A A J T Zc

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk’lu hemşehrilerine hitaben yaptığı konuşmada, ülke genelinde yapılan OSB, Eğitim, Ulaşım ve Savunma Sanayi’nde yönelik yatırımlardan bahsetti. Ve Sarıyer üzerine verdiği sözler ise büyük ilgi çekti.

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’un elinden tutarak kürsüye çıkan Teknoloji ve Sanayi Bakanı Bakan Mehmet Fatih Kacır’ın bu davranışı büyük alkış aldı.

G I Qy O E T W A A A G C0 A

Yerelde bizim hızıma yetişecek yol arkadaşlarımıza ihtiyacımız var diyen Bakan Kacır, Sarıyer’de yeniden hizmetin başlamasını istiyoruz. Sarıyer’i ‘Gerçek Belediyecilik” eserleri ve projelerle yeniden yükselişe geçirmek istiyoruz” diyerek konuşmasına devam eden Bakan Kacır, “Vadinin evladı Hüseyin Coşkun kardeşimiz her alanda dersine çok iyi çalışmış olduğunu gördüm. 1 Nisan sabasında itibaren 1 dakika kaybetmeden Sarıyer için çalışmaya hazırlanıyor. Biz de her daim onun yanında olacağız. Sarıyer’in ne ihtiyacı varsa her zaman gönlümüz, kulağımız, kapımız sonuna kadar Sarıyer’ açık olacaktır. İstihdah Garantili yazılım okulunu inşallah birlikte hayata geçireceğiz. Bilim ve Teknoloji Kampüsü’nü birlikte kuracağız” dedi.

G I Qjy Kq X Q A A Vvis

Ayrıca, Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ile birlikte Sarıyer’e güzel hizmetler yapacaklarını ifade ederek Sarıyerli hemşerilerinden destek istedi.

G I Qpzxa X M A A7 Agk

Konuşmaların ardından gece Nurettin Bay konseri devam etti.