Çocukların, keyifli ortamda spor yapmasının, sosyalleşmesinin yanı sıra kişisel gelişimine katkıda bulunmak için faaliyetlerini sürdüren Zekeriyaköy Spor Kulübü, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz kampında çok sayıda çocuğu ağırlamaya devam ediyor.

2009 yılında spor ve kültürel faaliyetlerine başlayan Zekeriyaköy Spor Kulübü, şehrin stresinden ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlere doğayla iç içe spor yapmasına olanak sağlıyor.

zekeriyaköy-spor-kulübü-haberi-5

BAŞKANDAN ÇOCUKLARA DAVET

Zekeriyaköy Spor Kulübü Başkanı İzzet Çalgüneri, “Çocukların farklı spor dalları, birbirinden eğlenceli faaliyetler ve yeni arkadaşlıklarla unutmayacağı bir yaz geçirmesini hedefleyen kulübümüzde, çocukları Yaz Kampı’nda ağırlıyoruz” dedi.

5-14 aralığında Yaz Kampı’nda; Güne Merhaba, (Stretching, Kondüsyon, Yoga), Tenis, Futbol, Basketbol, Tenis, Kutu Oyunları, İngilizce gibi birçok aktivite bulunuyor.

zekeriyaköy-spor-kulübü-haberi-1

PROFESYONEL SPORCU YETİŞTİRİYOR

Kulüp bünyesinde düzenlediği çeşitli faaliyetlerle, çocukların saygılı, paylaşımcı, cesur, atak, neşeli ve sosyal bireyler olmalarına katkı sağlamaya devam eden Zekeriyaköy Spor Kulübü, gençlerin kişisel gelişimlerinin yanı sıra, verdiği tenis eğitimi ile profesyonel sporcu yetiştirmeye devam ediyor.

İletişim Tel: 0212 202 84 61 - 0530 248 88 57