Geleneksel Trabzon Hasır sanatının modern temsilcisi Elizi Kuyumculuk, benzersiz koleksiyonlarıyla mücevher tutkunlarının ruhuna dokunuyor.

Geleneksel detaylar ve modern dokunuşlarla hazırlanan Elizi Trabzon Hasır bileklik koleksiyonu, muhteşem tasarımlarıyla göz kamaştıran mücevherlere ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonda her zevke, tarza ve bütçeye hitap eden geniş yelpazeli seçenekler bulunurken Trabzon Hasırının sıra dışı ışıltısı, tüm detaylarıyla büyülüyor. Elizi Kuyumculuk ayrıcalıklarıyla altının en saf ve temiz hali olan Trabzon Hasır sanatını keşfedin!

 Muhteşem Zarafetin Simgesi Altın Suyolu Bileklikler

Suyolu konsepti, muhteşem zarafetin simgesidir. Elizi ayrıcalıkları ve Trabzon Hasır sanatı inceliğiyle tasarlanmış altın suyolu bileklikler, altının büyüleyici ışıltısının yanı sıra özel anlamıyla da ön plana çıkıyor. Elizi dokunuşlarını derinden hissedebileceğiniz altın suyolu bileklikler, modern görünümleriyle göz kamaştırıyor. Özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz en benzersiz armağanlardan olan bu bileklik modelleri, aynı zamanda tarzınızı zarafetle buluşturmanız açısından da muhteşem bir tercih. Altın ve suyolu konseptinin birlikteliğine ev sahipliği yapan altın suyolu bileklikler, her ortamda şıklığınıza zarafet katacaktır.

takı

 Birbirinden Seçkin Detaylarıyla Özel Tasarım Altın Bileklikler

Elizi ayrıcalıklarıyla özel tasarım altın bileklikleri de keşfedebilirsiniz. Tamamen özgün, özel ve biricik tasarıma sahip olan altın bileklikler, ayar özelliklerine göre de farklılık gösteriyor. 14 ve 22 ayar seçeneğinin bulunduğu özel tasarım altın bileklikler, sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı armağanlardan. Tamamen özel konseptleri ve anlamlı temalarıyla büyüleyen bu altın bileklikler, yüksek düzeyde örgü kalitesiyle de ön plana çıkıyor.

Elizi Dokunuşlarını Derinlikli Olarak Hissedeceksiniz: Pırlanta Detaylı Altın Bileklik Modelleri

Elizi dokunuşlarıyla fark yaratan pırlanta bileklikler ise muhteşem pırlanta ve altının büyüleyici dokusuna aynı anda ev sahipliği yapıyor. Özel günlerde, düğünlerde ve nişanlarda sevdikleriniz için en kusursuz armağanlardan biri olmaya aday pırlanta detaylı altın bileklikler, Trabzon Hasır sanatının özel işçiliği ile tasarlandı. Usta Trabzon Hasır zanaatkarlarının el işçiliği ile üretilen pırlanta detaylı altın bileklikler, stiliniz için de kusursuz bir tercih. Her ortamda ve her türden kombinde şıklık ve zarafeti aynı anda vadeden pırlanta altın bileklikler, tüm gözleri üzerinize toplayacak.

Editör: Levent Pehlivanoğlu