Yat kiralama sezonunun açılmasıyla birlikte tatilciler yeni planlar yapmaya başladı. Güneş’in kendisini göstermesi ve yakıcılığını ön plana çıkarmasıyla yat sezonu başladı. Tatilini yatta geçirmek isteyenlere İstanbul kiralık yatlar ekonomik şekilde sunuluyor.

Boğazda yat kiralama ayrıcalığını yaşamak isteyenler için yat sezonunun tam ortasındayız. Eylül ayının başına kadar yatlara yoğun bir talep olmaktadır. İsteğe göre saatlik, günlük olarak kiralanan yatlar ile yılın stresi atılıyor. Farklı tarzda ve kafa dinlemek için bir tatil planlayanlar İstanbul kiralık yatlar arasından tercihini yaparak yaz sezonunu değerlendiriyor.

İstanbul yat kiralama fiyatları; kiralama süresine, yatın özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle herkes bütçesine uygun yatı rezerve ettirmek istiyor. İstanbul kiralık yatlar için seçenekler oldukça geniş şekilde sunuluyor.

Yat Kiralama Nasıl Yapılır?

Günlük yat kiralama hizmeti almak için yerli ve yabancı turistler yat hizmeti veren firmalara adeta akın ediyorlar. 5 yıldızlı otel, pansiyon gibi tatil seçeneklerinin yerini artık yat hizmeti devir alıyor. Durum böyle olunca ilk defa yat rezervasyonu yapacaklar kiralamanın nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Aşağıdan kiralama hizmeti almak için yapmanız gerekenleri görebilirsiniz:

·         Boğazda Gezi firmasıyla öncelikle iletişime geçmeniz gerekiyor. Firmadaki yetkililere yatta kaç kişi olacağınızı ve nasıl bir yat istediğinizi belirtmeniz önem arz ediyor. Eğer yat çeşitleri hakkında pek fazla bilginiz yoksa almak istediğiniz hizmeti ve kişi sayısını belirtmeniz yeterlidir.

·         Almak istediğiniz hizmet hakkında tüm detayları verdikten sonra firma tarafından verilecek fiyat tekliflerine göre bir seçim yapmalısınız.

·         Seçiminizi yaptıktan sonra firmadan rezervasyon yaparak tatil gününüzün gelmesini beklemelisiniz.

Tur Tekneleri Kaç Kişilik? Yat Kiralama Hizmeti Kaç Kişiliktir?

Küçük tekne kiralama ya da turlar için yat talep edilebiliyor. Tur tekneleri genellikle 20 kişiye kadar çıkabiliyor. Bir parti yapmak istiyorsanız ya da bir organizasyon için yat kiralama hizmeti alacaksanız 20 kişilik grubunuza kiralama hizmeti alabiliyorsunuz. Kapasitenin yeterli oluşu en çok tur yapacakların ve organizasyon planlayanların ilgisini çekiyor.

Yat Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Boğaz tekne kiralama fiyatları ve yat fiyatları istediğiniz yata, yapacağınız organizasyona ve kiralama süresine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle yat kiralama için firmayla iletişime geçerek almak istediğiniz hizmete göre bir fiyat talep etmeniz yeterli oluyor.

Kısa Süreli Kiralama Nedir? İstanbul Kiralık Yatlar için Kiralama Süreleri

Saatlik tekne kiralama ve yat hizmeti alabilmek için rezervasyon yapılabiliyor. Saatlik bir şekilde kiralama yapmak isteyenlere sabah 10.00 ile gece 04.00 aralığındaki saatler içerisinde en fazla 2 saat sürecek bir kiralama hizmeti sunuluyor. Ancak İstanbul kiralık yatlar arasından günlük hizmet almak isteyenlere firma tarafından sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatine kadar hizmet sunuluyor. 8 saatlik süren bir hizmetle beraber uçsuz bucaksız bir tatile rezerve yapabiliyorsunuz. Günübirlik kaçamak yapmak, stresten ve iş yorgunluğundan uzaklaşmak isteyen vatandaşlar genellikle 8 saatlik hizmeti tercih ediyorlar.

Kışın Yat Kiralanır Mı? İstanbul Kiralık Yatlar Her Mevsime Uygun Mu?

İstanbul kiralık yatlar bahar, kış ve yaz mevsimine uygun bir şekilde dizayn ediliyor. Bu nedenle her ne kadar yaz sezonu içerisinde yat talepleri ortaya çıksa bile dört mevsim rezerve yaptırılabiliyor. Kış mevsimi için bir kiralama hizmeti almak isteyenler yine tereddüt etmeden firmayla iletişime geçip hizmet alabiliyorlar.

İstanbul’da Yat Kiralama Ne Kadar? İstanbul Kiralık Yatlar için Fiyatlar

Günlük tekne kiralama İstanbul fiyat araştırması yapanlar her geçen gün artış gösteriyor. Yat ve tekne kiralamak için fiyat araştırması yapanlar öncelikle verilen hizmetler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. İşte yaz sezonu içerisinde İstanbul kiralık yatlar için arayışa geçenleri bekleyen hizmetler:

·         Öncelikle kiralama hizmeti almak isteyenlere en az 2 kişi, en fazla 20 kişilik hizmet sunuluyor.

·         Alınan hizmet süresince çay, kahve su gibi içecekler hizmeti alan gruba ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

·         Kiralama hizmetiyle birlikte kaptan, gemici ve servis personeli fiyatlara dahil ediliyor.

·         Yatların içerisinde profesyonel bir müzik sistemi bulunuyor. Son teknolojiyle donatılan yatlarda CD, flash bellek ve Bluetooth bağlantıları yer alıyor.

·         Sahilleri gezme, denize girme gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

İstanbul’un karmaşasından sıkılarak günlük veya saatlik kafa dinlemek isteyenler fiyat alarak yat turlarınakatılabiliyorlar.