15 temmuz’da büyük Türk milletine, darbe girişiminde bulunan fethullah terör örgütü eliyle nefret ve şiddetle kınadıklarını belirten Vatan Partisi’ Sarıyer İlçe Başkanlığı,“Bölücü ve fethullahçı teröre kesin çözüm için devlet ve milletçe topyekün mücadelede ben de varım” kampanyasını Sarıyer Merkez'den başlattı.

Vatan Partisi Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldığı kampanyada, basın açıklaması yapan  Başkan Levent Şahin, şunları söyledi.

3“Büyük Türk Milleti; vatanını ele geçirmeye, bayrağını indirmeye, Cumhuriyetini ve demokrasisini yok etmeye çalışan hayasız akını durdurmak için, askeri ve polisiyle birlikte, tankların önünde bedenini siper etmiş, elindeki Türk Bayrağıyla üzerine yağdırılan bombalara, kurşunlara aldırmadan hainlerin üzerine yürümüş, kanıyla, canıyla, alçakça tezgahlanmış bu darbe girişimini kesin ve net bir biçimde yenilgiye uğratmıştır. Milletimiz; Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da istiklali için savaşan vatan evlatlarının torunları olduklarını bir kez daha tüm dünyaya ispat etmiştir. Bu hain darbe girişimini yenilgiye uğratan vatanına, milletine, bayrağına sadık, demokrasiye gönülden bağlı Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına ve kahraman Türk Milletine şükranlarımızı sunuyor, onlarla gurur duyuyoruz. 15 Temmuz vatan ve demokrasi müdafaasında şehit düşen tüm vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Levent PEHLİVANOĞLU