Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Serkan Büyük, İstanbul 2.Bölgeden Milletvekili aday adayı oldu.

Sarıyer’in sevilen siyasetçisi ve Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Büyük, aday adaylığı müracaat dosyasını Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Sayın Selim Sertel’e teslim etti.

“TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONUNA KATKI SAĞLAYABİLMEK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM”

Aday Adaylığı sürecini gazetemize değerlendiren Büyük şunları söyledi. “İnsanları hayatları boyunca yönlendiren, onlara rehberlik edip yol gösteren bazı unsurlar vardır. Üniversite yıllarımdan itibaren sürdürdüğüm, insanlara hizmet odaklı siyasi mücadelede daha büyük ölçekli olarak Sarıyer’de yüce Türk milletinin yüce meclisinde ve Cumhur İttifakımızın ortaya koyduğu “Türkiye Yüzyılı” vizyonuna katkı sağlayabilmek adına Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanımız Sayın Dursun Karabacak’ın da teşvikleri ve destekleri ile milletvekili aday adayı olarak yola çıkmış bulunuyorum. En büyük güvencem ve en sağlam umut kaynağım vefakâr milletimizin bilge lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendi ile onun vatansever kadrolarına duyduğu güvendir. Çıktığımız bu yolda, Cenab-ı Allah bizleri mahcup etmesin ve muzaffer kılsın. Bu duygu ve düşüncelerle bugüne kadar birlikte görev yaptığım ve teşkilatlarımızın her kademesinde hali hazırda görev alan kıymetli gönüldaşlarımıza, vatansever kadrolara her daim destek veren Sarıyer’imize en kalbi selam ve sevgilerimi iletiyorum.” Dedi.

Serkan Büyük’e adaylık başvurusunun ardından partililerden destek ve tebrik mesajları yağıyor.

Sarıyer Posta ailesi olarak İstanbul 2.Bölgeden Milletvekili aday adayı olarak yola çıkan Serkan Büyük'e  başarılar dileriz