Sarıyer bugünlerde istifa haberleriyle deprem etkisi yaratmaya devam ediyor.  Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Selçuk Kavaloğlu istifa etti.

Sarıyer Spor Kulübü 58. dönem Başkanı olan Kavaloğlu’nun istifa açıklaması ise şu şekilde; “Sarıyer halkının dikkatine; 3 Temmuz tarihinde yaptığımız Sarıyer Spor Kulübü Kongresinde Sarıyerlilerin teveccühüyle Sarıyer Spor Kulübü Başkanı oldum. O günden bugüne amacım sadece Sarıyer Spor Kulübüne hizmet edip bir eser bırakmak ve kulübümü daha iyi yerlere taşımaktı. Ancak bugün itibariyle görüyorum ki kulübün önünü açmak ve güncel sorunları kurtarmak için görevi bırakma zamanı gelmiştir. Bu yüzden Sarıyer Spor Kulübü Başkanlığı’ndan istifa ediyorum. İnanıyorum ki benden sonraki arkadaşlar daha iyi şeyler yapıp sorunları çözecektir. 5 aylık sürede kırdığım kalpler, üzdüğüm insanlar olabilir. Lütfen haklarınızı helal edin. Ben kimseye kırgın değilim. Benden yana bir hak geçtiyse herkese hakkımı helal ediyorum. Asıl olan Sarıyer Spor Kulübü ve taraftarıdır. Baki kalacak olanda Sarıyer Spor Kulübü’dür.”

  • Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Selçuk Kavaloğlu'nun Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu'na yaptığı özel açıklamayı aşağıdan izleyebilirsiniz.