Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Ayazağa Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde Özel Tanfer Hastaneleri ve Maslak Lions Kulübü 118 - T iş birliği ile meme kanseri bilinçlendirme üzerine farkındalık paneli düzenledi. 

Ses sanatçısı ve televizyon sunucusu Züleyha Ortak moderatörlüğünde yürütülen panele; Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Emin Uludağ, Tanfer Hastanesi Egzersiz Uzmanı Hakan Çıtanak, televizyon sunucusu ve prodüktör Yasemin Bozkurt, gazeteci yazar ve Leyla Bahtiyar konuşmacı olarak katıldı. Panelde meme kanserinde erken tanının öneminden hasta deneyimlerine kadar pek çok konu masaya yatırıldı. 

50 KATILIMCIYA ÜCRETSİZ MAMOGRAFİ

Tanfer Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seycan Tanfer’in konuşmasıyla birlikte Tanfer Hastanesi tarafından 50 katılımcıya ücretsiz mamografi ve USG çekleri dağıtıldı. Panelin sonunda çiçek ve teşekkür belgeleri takdim edilerek, güne anlam katan bir birliktelik fotoğrafı çekildi.

 EÇADEM yaz kampı 2023’te yapılacak  EÇADEM yaz kampı 2023’te yapılacak

Panelde meme kanserinde erken tanının öneminden hasta deneyimlerine kadar pek çok konu masaya yatırıldı. Tanfer Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seycan Tanfer’in konuşmasıyla birlikte Tanfer Hastanesi tarafından 50 katılımcıya ücretsiz mamografi ve USG çekleri dağıtıldı. Panelin sonunda çiçek ve teşekkür belgeleri takdim edilerek, güne anlam katan bir birliktelik fotoğrafı çekildi.