Sarıyer’de büyük RUHSUZLUK!

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta geçtiğimiz hafta Manisa temsilcisi Soma deplasmanından 1 puan çıkartan Sarıyer, kendi evinde ağırladığı Ankaraspora, kötü bir futbolla sonucunda 0-2 mağlup oldu.

Kendi sahasında maça ilk dakikalarda hızlı başlayan Beyaz Martılar, her iki yarıda yakaladığı gol pozisyonların cömertçe harcadı. Ankaraspor’a 49 ve 91 dakika da attığı gollerle mağlup olan Sarıyer, taraftarını üzdü.

Beyaz martılar, gelecek hafta Trabzon deplasmanında ligin güçlü ekiplerinden Hekimoğlu ile karşı karşıya gelecek.

BEYLER, KENDİNİZE GELİN…!

Yorum: Uzun zamandır takip ettiğimiz Sarıyer’i, bugün tek kelime ile özetleyecek olursak REZALETTİ. Futbolcuların maçı kazanma hırsından uzak görüntü vermeleri, özellikle ikinci yarıda kendi içlerinden çirkin tartışmaları, disiplinsiz hareketleri Sarıyer büyüklüğüne ve marka değerine hiç yakışmadı. Soruyorum, bu takımın saha içi kaptanı yok mu? Nasıl olurda Sarıyerli futbolcular taşıdığı formanın ağırlığından haberi olmazcasına bu kadar disiplinsiz ve sorumsuzca nasıl hareket edebilir? Bunun faturasını kim ödeyecek! KENDİNİZE GELİN….

Futbolda, galibiyet kadar mağlubiyette var. Ancak puan kaybetme lüksümüzün olmadığı süreci hep birlikte yaşıyoruz. Beyler, taşıdığınız şanlı forma Sarıyer formasıdır...ve Sonuna kadar hakkını vereceksiniz. Şunu da belirtmeliyim ki, yönetim ve taraftarın iyi niyetinden zerre kadar şüphem yok...!

SARIYER POSTA