CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Devrim Elvan, Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’na hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu.

Yerel seçimlerde CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adalığı için çalışmalara başlayan Elvan, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız’a ve yeni yönetime başarılar diledi. Prof. Dr. Elvan “Yaşadığım semtte eksikliğini gördüğüm alanlar ve çok daha fazlası için projelerim hazır. Sarıyer halkı her alanda hizmeti en iyi şekilde alacaktır” diye konuştu.

Prof. Dr. Devrim Elvan, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulundu. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız ve ilçe yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Elvan’a, CHP Eski İlçe Başkanı Mehmet Deniz, eşlik etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Devrim Elvan, geçtiğimiz günlerde bir demokrasi şöleni yaşanan kongrenin ardından CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı görevine seçilen Volkan Yıldız’a başarılar diledi. Sarıyer siyasetinde genç ve dinamik ekipleri görmekten duyduğu mutluluğu da ifade eden Elvan, “Tekrar tebrik ediyorum. Kongre yarışı çok demokratik geçti. Hem sizi hem diğer adayı sizin nezdinizde özellikle tebrik ediyorum. Çünkü bize yakışır bir kongre oldu. Gençliğin buradaki güzel dokunuşu diyor, şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu