Yerel seçimler öncesi siyasi hareketlilik hızla artıyor. CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adaylığı için  adı geçen Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Oktay Aksu, Başkan Vekilliği görevi devam ediyor.

Sarıyer’den belediye başkan aday adayı olabilmek için görevinden ayrıldı şeklinde çıkan haberlerin ardından Sarıyer Posta İmtiyaz Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na konuşan Aksu, “Sarıyer’den birçok telefon aldım.  Sarıyer’de yaşayan tüm dostlarıma ilgi ve teveccühleri için teşekkür ederim. Ancak aday adaylığım yönünde hiçbir yere resmi müracaatım olmadı. Ve Kartal Belediyesi Başkan Vekillik görevim devam ediyor. Süreci yakından takip ediyor, hayırlısı olsun.”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in 2. döneminde Sarıyer’de belediye meclis üyeliği yapan Aksu Kartal’da Gökhan Yüksel başkanlığındaki belediyede 5 yıldır başkan yardımcılığı yapıyor.  

oktay-aksu-sariyer

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Strateji Geliştirme ve Dış İlişkiler Müdürlüğü’nden sorumlu olan Aksu, geçtiğimiz günlerde CHP Genel Merkezi ve İstanbul İl Başkanlığı’nda bir dizi ziyaretler yaptı.

Editör: Levent Pehlivanoğlu