Futbolcuların en çok tercih ettiği Nike tiempo krampon modelleri, mevki söz konusu olduğunda da yer ayırt etmeksizin sahanın her noktasında aynı performansı sunuyor. Nike’ın yeni koleksiyonlarından birisi olan Nike Tiempo erkek krampon modellerinde defanstan forvet hattına kadar futbolcuların ayaklarını saran ve onun bir bütünüymüş gibi hareket etmesini sağlayan kramponlar, performansın artmasını da sağlıyor.

Defans ve Orta Sahada Nike Tiempo Avantajları

Nike Tiempo krampon, özellikle defans oyuncularının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Sağlam yapısı ve konforlu iç tasarımı ile defans oyuncularının zorlu mücadelelerde ayaklarını korumakta ve her zaman ayakta kalmasını sağlamaktadır. Üstün tutuş özelliği ile kayma gibi durumların söz konusu olmadığı Tiempo erkek krampon seçeneklerinde topla buluştuğunuz ilk andan itibaren kontrolü elinize alabilirsiniz. Sürekli koşu halinde olan orta saha oyuncuları için de ideal olan Tiempo erkek krampon, top hakimiyeti ve pas hassasiyeti gerektiren bölgedeki oyuncular için işleri kolaylaştırıyor.  Yumuşak deri üst yüzeyi ve esnek yapısı ile topa ilk dokunuşu mükemmelleştiren kramponlar oyun kurucuların yeteneklerini de ön plana çıkarıyor.

Forvet hatlarında ise Tiempo serisi hafif yapısı ile ön plana çıkıyor. Yere tutuşu sayesinde hızlı hareketleri ve sprintleri kolayca yapmaya imkan tanıyan Nike Tiempo  erkek krampon serisi futbolda daha iyi performans göstermek isteyen tüm futbolcuların ilk seçeneklerinden. Tüm bu özellikler, kramponların kale hattında da sağlanan hareketli yapısıyla kalenin güvene alınmasını sağlıyor.

Nike Tiempo’nun En Yeni Modelleri Bu Adreste

Nike Tiempo, her mevki için özel olarak tasarlanmış özellikleri, üstün dayanıklı ve esnek yapısıyla futbolcuların sahada ihtiyaç duyduğu performansı sunuyor. Siz de PlaySports.com.tr üzerinden Tiempo erkek krampon koleksiyonunu keşfedebilir, yeni kramponlarınızla sahada farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Satın alma öncesi ve sonrasında hızlı destek alabileceğiniz web sayfasında yüksek çözünürlüklü görseller ile kramponların her bir detayını inceleyebilir, ayağınıza tam uyacak kramponu satın alabilirsiniz. Üstelik Tiempo erkek krampon modellerinin yanı sıra Nike markasının en yeni koleksiyonlarını Türkiye’de ilk sunan bu adres sayesinde yeni teknolojileri ve gözde modelleri satın almanız da çok kolay.