31 Mart yerel seçiminde aday olduğu Sarıyer Merkez Mahallesi‘nde muhtar seçilen Kubilay Ali Yıldırım, “Teşekkürler Sarıyer” paylaşımda bulundu.

Sarıyerli olan ve Sarıyer Merkez’de uzun yıllardır esnaflık yapan Kubilay Ali Yıldırım, 8 adayın olduğun seçimde en yakın rakibine fark atarak 1580 oyla muhtar seçildi.

“MAHALLEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞALIM”

Seçimin arından, “Teşekkürler Sarıyer diyerek paylaşımda bulunan Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarı Kubilay Ali Yıldırım şu ifadelere yer verdi.  “Büyük bir gurur ve mutlulukla Sarıyer Merkez Mahallesi muhtarlık seçimlerini kazandığımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Üzerimdeki sorumluluğun farkındayım. Yüksek katılım ve demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimlerde, sizlerin verdiği destekle bu göreve layık görüldüm. Üstlendiğim sorumluluğun farkında olarak mahallemizin gelişimi ve refahı için çalışmalarımı sürdüreceğim. Kapsayıcı bir yönetim anlayışıyla, tüm mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunları çözmek için çaba sarf edeceğim. Dürüstlük, şeffaflık ve adalet ilkelerini benimseyerek, halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağım. Umuyorum ki, birlikte, Sarıyer Merkez Mahallesi'ni herkes için daha iyi bir yer haline getireceğiz. Rahatça ulaşabileceğiniz bir muhtar olmaya özen göstereceğim. Mahalle sakinlerinin görüşlerine ve taleplerine her zaman açık olacak, katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğim. Uyumlu ve işbirlikçi bir şekilde, diğer mahalle muhtarları ve yerel yönetimlerle işbirliği yaparak Sarıyer’in merkezi konumunda olan mahallemizin çıkarlarını savunacağım.  Şimdi birlikte, el ele, mahallemizin geleceği için çalışalım.”