Son günlerde Sarıyer’in gündemini meşgul eden Sarıyer Spor Kulübü için arka arkaya yapılan açıklamalar bitmiyor!

 “YAPTIĞIMIZ İŞTİŞARE TOPLANTISI AMACINA ULAŞMIŞTIR”

Koçoğlu, “Sarıyer Spor Kulübü’nün aldığı olağanüstü kongre kararı arefesinde Sarıyerliler Derneği’nde Sarıyer’e gönül vermiş başkanlar, yöneticiler, ve spor adamları ile buluşarak istişare toplantısı yaptık. Bu toplantının en önemli gündem maddesi, ‘kasa kolaylığı ve ödünç verilen paralar’ idi. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından borç verilen paraların, kulübe bağış yapılması talebinde bulunmuştuk” dedi.

Koçoğlu, “Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ali Genç’in geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasında ‘borç para’ adı altında verilen paraların 4 ay önce bağış makbuzu alındığını şeklinde açıklaması camiamızı rahatlamıştır.”

 “KEŞKE BU AÇIKLAMALAR DAHA ÖNCE OLSAYDI”

“Başkan Ali Genç seçildiği kongre de yöneticilerin vermiş olduğu borç paraları, kulübe bağış yaptıracağına dair genel kurula söz vermişti. Gündemimizde olan ve camia da büyük rahatsızlığa neden olan ‘kasa kolaylığı ve borç para’ adı altında verilen paraların 4 ay önce bağış makbuzu alındığını beyan eden Başkan Ali Genç’e teşekkür ederiz. Keşke bu açıklamaları daha önce yapsaydı da camiamız huzursuz olmasaydı.

Sarıyer Posta