Sarıyer’in sevilen siması ve iş insanı AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Salim Kain ev sahiplinde Tarabya Hakimevi’nde iftar yemeği düzenlendi.

Sarıyer’deki Kastamonuları bir araya getiren iftar buluşması, Semazen gösteri ile başladı. Daha sonra Kuran-ı Kerim tilavetiyle devam eden iftar programında Kastamonulular, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’a güçlü bir şekilde destek vereceğini açıkladı.

Ekran Görüntüsü 2024 03 29 150826

İftar Yemeğine; Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Salih Bayraktar,  Kastamonular’dan AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’a meclis üyesi adayları Sarıyer Posta İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ve Kastamonulular katıldı.

G Jydu6 F Xk A Ac D D2

SALİM KAİN; “BİZ BU SEÇİMİ KAZANIYORUZ”

İftar programında açılış konuşmasını yapan Salim Kain “Biz Kastamonulular olarak Kurtuluş Savaşı’nda düşmanın giremediği tek şehir olarak ve Çanakkale’de en çok şehit veren ülkenin evladı olmaktan gurur duyuyoruz. Bunları bahsetmemin sebebi Kastamonu kimliğimizle özellikle ve Sarıyerli dostlarımızla üç gün sonra yaşayacağımız önemli bir belediye seçimi var. Son 15 yıldır önümüze gelmiş çok büyük bir fırsatımız var. Karşımızdaki iki partinin kavga ettiği ama bizim başkan adayımızın sadece projelerini anlattığı bir dönemden geçiyoruz. Gördüğünüz üzere biz bu seçimi kazanıyoruz ancak seçimi kazanıyoruz. Kastamonulular olarak Hüseyin Coşkun başkanımıza tekrar bir omuz daha vereceğiz” dedi.

Deff9E46 D2Fb 476A 83E0 28E568Af0562

SALİH BAYRAKTAR; “1 NİSAN’DA KAZANAN SARIYER OLACAKTIR”

Kain’in ardından söz alan AK Parti Eski İlçe Başkanı Salih Bayraktar, “Hayal etmek güzeldir, umut etmek güzeldir”  diyerek şunları söyledi. “Hepimizin ortak hayali bütün sorunları çözülmüş, problemleri olmayan huzurlu ve refah içinde bir ilçede yaşamak değil mi? Bu zaman bu ortak hayalin etrafında toplanma ve bütünleşme zamanıdır. Yoksa herhangi bir kişi belediye başkanı olmuş, hiç önemli değil. Önemli olan Sarıyer’in kazanımı, önemli olan Sarıyer kazansın, seçimimiz bu yönde olsun, çalışmalarımız bu yönde olsun. Sizlerden ricam bugünden itibaren her birimiz bu sorumluluk seferberliği içinde olalım.  Çünkü Sarıyer’de doğmuş, büyümüş bir kardeşiniz olarak “Benim Sarıyer’e bir vefa borcum var” diyerek bu bilinci taşıyan bir kardeşiniz olarak bu sorumluluğu yerine getirmek adına sizlere sesleniyorum. Bu tarihi fırsatı kaçırmayalım, bu sorumluluk seferberliği içinde buluşalım. Bu seçimde inşallah 1 Nisan’da kazanan Sarıyer olacaktır diye düşünüyorum.”

Koo

HÜSEYİN COŞKUN; "HEP BERABER SARIYER’DE BULUŞUYORUZ"

Programın kapanış konuşmasını yapan Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, “Sarıyer’de 15 yıldır bir yönetim var artık sona geldik.  Sarıyer’de atmosfer güzel, sokaklar güzel. Beklentiler hizmetten ve Sarıyer’i düşünmekten yana. 1 Nisan sabahı bu duygu ve düşüncelere cevap vereceğiz. Kastamonuluların bizimle birlikte olması, Kastamonuluların bize değer vermesi, Kastamonuluların bugün bu sofrayı paylaşması çok kıymetli. Sarıyer’de 15 yıldır meclis üyeliği yapıyorum. Sarıyer’in sorunlarını biliyoruz. 15 yılda yaşadığımızı, yapılmayanları bir an önce Sarıyer’i AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneğini getirmek sabırsızlıkla bekliyoruz. Bizler iyi insanlarız, iyi bir siyasi geçmişimiz var. Doğma büyüme Sarıyerliyiz, ben de aslen Sivaslıyım. Hep beraber Sarıyer’de buluşuyoruz. İnşallah sizler içinde güzel şeyler yapmak istiyoruz.”

Ekran Görüntüsü 2024 03 29 155613