Yerel seçim kapsamında çalışmalara devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Mahalle Buluşması Programları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Coşkun’ 1 Nisan sonrası Sarıyerlinin hayatını kolaylaştıracağı projeleri, vatandaşlardan büyük destek görüyor.

G I Ubvz5 W8 A E O L Ro

“SARIYERLİNİN HAYATINI DAHA DA KOLAYLAŞTIRACAĞIZ”

Sarıyer’in güzel ve mutlu insanının daha doğru bir belediyeciliği hak ettiğini belirten Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun,  “Sarıyer’imizin belediye hizmetleri bakımından ihmal edilmiş durumda. Çünkü; belediyeler insanımızın doğrudan hayatına dokunan, hayatını kolaylaştıran veya zorlaştıran kurumlar. Bizler Sarıyer’imizde her mahalleye eşit hizmet götürmek ve insanımızın hayatına dokunmak için dersimize çok çalıştık. Vatandaşlarımızın talep ve beklentileri doğrultusunda hayata geçireceğimiz projelerimizi ne kadar bütçeyle, ne kadar sürede yapacağımıza kadar detaylı bir hazırlık yaptık. Bizim; çocuklarımız, kadınlarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere yediden yetmişe tüm Sarıyerliler için çok ciddi projelerimiz var” dedi.

G I U C Y H Q X E A A B Q V7

“Gerçek Belediyecilik”  anlayışıyla görevimin başında olacağını belirten Coşkun,  “Sahada dinamik, aktif, vatandaşına doğrudan ulaşan bir belediye anlayışıyla, Sarıyer’e sevdalı bir Belediye Başkanı 1 Nisan'dan sonra görevine başlayacak” ifadelerini kullandı.

Editör: Levent Pehlivanoğlu