31 Mart’ta gerçekleşecek öncesi, Büyükdere Mahallesi’ne “Kadın eli değmeli” diyerek muhtarlığa aday olduğunu açıklayan Hatice Sağlam, Sarıyer Posta ile paylaştı.

Güler yüz, samimi yaklaşım bulunduğunuz yerde ve çevrede insan odaklı hizmet anlayışı Muhtar adayı olduğunu ifade eden Hatice Sağlam; “Sizlerin sesini en iyi şekilde duyurmak için buradayım” diyerek çalışmalarına devam ediyor.

“MAHALLEMİZ’DE DAYANIŞMA RUHU OLUŞTURACAĞIM”

Türkiye'deki kadın muhtar sayısının her geçen yıl artmasından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Sağlam, "Sarıyer'de görev yapan kadın muhtarları başarılı buluyorum.  Bu anlamda mahallemize, kadın eli değmeli.” Sağlam, “Vizyonum; mahallemizin dayanışma ruhunu güçlendirmek ve her birimizin katılımı ile daha yaşanabilir bir çevre inşa etmek istiyorum” dedi.

Hatice Sağlam Büyükdere

“ÇEVRE VE SOSYAL BİLİNCİ ARTTIRACAĞIM”

Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına duyarlı şeffaf ve adil bir yönetimİ kendine misyon edindiğini belirten Sağlam, “Büyükdere muhtarlık hizmetlerimizin yanı sıra mahallemizde sosyal sorumluluk projeleri ile mahallemizin çevresel ve sosyal bilincini artırmak istiyorum” dedi.

HATİCE SAĞLAM KİMDİR?

1972 İstanbul doğumluyum. 2 çocuk annesiyim. Büyükdere Kız Meslek Lisesi mezunuyum. Kurumsal firmalarda görev yaptım. 1989-2018 yılları arasında Sarıyer Belediyesi’nde görev yaptım ve emekli oldum. 2020 yılından beri gayrimenkul sektöründe faaliyetimi devam ediyorum.