Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) ve TAFED'e bağlı olan Başkent Aşçılar ve Turizm Birliği Derneği (BAŞATDER) iş birliği ile Ankara Hamamönü'nde yepyeni bir konseptte hayata geçirilen Hanzade Konağı kapılarını hizmete açtı.

Başarılı şeflerin ellerinden çıkan birbirinden lezzetli yemekleriyle misafirlerine bambaşka bir deneyim yaşatacak olan Hanzade Konağı, 15 Eylül Çarşamba günü Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ve TAFED Başkanı Zeki Açıköz'ün de aralarında bulunduğu seçkin davetlilerin katılımıyla görkemli bir açılış etkinliğine imza attı. Turizm paydaşları ve sektör çalışanlarının büyük ilgi gösterdiği organizasyonun ev sahipliğini BAŞATDER Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Bozkurt üstlendi.

Keyifli gastronomi sohbetleri ve canlı müziğin eşlik ettiği davet, Hanzade Konağı'nın mutfağından çıkan muhteşem ikramlarıyla taçlandı. Doğal ve taze ürünlerle harmanladığı lezzetlerle; brunch, grup kahvaltıları ve yemekleri, toplantılar, kına, doğum günü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapan Hanzade Konağı, her damak tadına hitap eden menülerle hizmet veriyor.

SARIYER POSTA