Sarıyer belediye Haberleri

Sarıyer belediye haberleri ve güncel Sarıyer belediye gelişmeleri, Sarıyer belediye ile ilgili tüm video, Sarıyer belediye fotoğrafları ve Sarıyer belediye haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Mustafa Oktay Aksu; “Ne yaparsa yapsınlar halkımızın gönlünden bizi koparamazlar. Zaferimizin ayak seslerini duyanlar afişlerimize saldırıyor.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Baltalimanı Koruma Yaşatma Derneği’nde seçimlerle ilgili toplantı gerçekleştirdi.

SİYASET

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi, CHP’de Sarıyer Belediye Başkanı kim olacak sorusu en çok merak edilenler arasında liste başı.

SİYASET

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önderliğinde yapılan ilçe adaylarını belirleme toplantısında Sarıyer’de anket yapılması istenmişti.

YAŞAM

CHP Sarıyer Belediye Başkanı Aday Adayı Cengiz Alp, akşam saatlerinde tedavi gördüğü hastanede genç yaşında hayatını kaybeden Ekrem Tekçe için...

YAŞAM

Sarıyer’in sevilen araştırmacı yazarı ve Sarıyer Eski Spor Kulübü Başkanı ve ilçenin sevilen ismi İbrahim Balcı 90 yaşında  vefat etti.