Bahçeköy Haberleri

bahçeköy haberleri ve güncel bahçeköy gelişmeleri, bahçeköy ile ilgili tüm video, bahçeköy fotoğrafları ve bahçeköy haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


YAŞAM

Bahçeköy Merkez Mahallesi Sarmaşık Çıkmazı Sokak'ta bulunan 5 katlı öğrenci yurdunun çatı katında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

YAŞAM

Sarıyer Bahçeköy Orman Yolu'nda motosikletle seyreden 2 kişiye, pusu kurularak kalaşnikoflu saldırı düzenlendi.

YAŞAM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden alınan bilgilere göre 22,23 ve 24 Temmuz'da Belgrad Ormanı'ndan 18 ton çöp toplandı.

SİYASET

Mustafa Kemal Atatürk’ün kendisine gönderdiği altın dolma kalemle 24 Temmuz 1923’te imzaladığı Lozan Anlaşması’nın 100. yılı Sarıyer’de kutlandı.

YAŞAM

Sarıyer Bahçeköy’de orman yolunda bir araç alev alev yandı. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından ormana sıçramadan söndürüldü.

MAGAZİN

Superstar Ajda Pekkan, yaklaşık üç yıldır satmaya uğraştığı Bahçeköy'deki ultra lüks villasını sonunda satmayı başardı.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partililer, Kazım Karabekir Mahallesi ve Bahçeköy’de seçim gündemli toplantılar gerçekleştirmeye devam ediyor.

SİYASET

İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Bahçeköy’de halk ile buluştu.

SİYASET

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstanbul 2 Bölge’de gerçekleştirdiği seçim çalışmaları kapsamında, kullandığı yerli ve milli TOGG aracı ile seyahat etti.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Bahçeköy Mahalle Başkanlığı’nın geleneksel hale getirdiği, 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı görülmeye değerdi.

SİYASET

Tek gündemi 14 Mayıs seçimlerinden başarıyla çıkmak olan bir grup CHP’li Bahçeköy’de iftar yemeği sonrası toplanarak görüş alışverişinde bulundu.