Başkan Genç'ten öğrencilere jest

Başkan Genç'ten öğrencilere jest

13 Mayıs 2015 Çarşamba 18:15
866 Okunma
Başkan Genç'ten öğrencilere jest

Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü ve Sarıyer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Önder Kaya İmza Günü ve Tekne Gezisi etkinliği büyük bir öğrenci katılımıyla gerçekleşti.


tekneSarıyer’in birçok okulundan gelen karma öğrenci gruplarının katıldığı tekne gezisi, Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’ndan başlayarak Kuruçeşme’ye kadar sürdü. Yaklaşan sınavlar öncesi güzel bir bahar havasında gönüllerince eğlenen öğrencilere Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Milli Eğitim Şube Müdürü İlhan Tekçe de eşlik etti. Tekçe, güzel bir organizasyonda öğrencilerle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Başkan Genç, Sarıyer’i, Sarıyerli gençlerle konuştu


Öğrencilerle sohbet eden Genç, mikrofon uzattığı öğrencilerden Sarıyer’de neler yapılmasını istediklerini sordu. Sorulara içtenlikle cevap veren gençler, birbirinden ilginç önerilerini ve projelerini Başkan Şükrü Genç’e aktarma fırsatı buldu. Başkan Genç; “Sizlerle yaptığımız sohbetlerden çok önemli fikirler aldık. Sizin önerilerinizle daha güzel projeler yapacağız. Yeni hizmet binamızda sırf gençlerin ve öğrencilerin aktivite ve çalışmalarını yapacakları bir alan yaratacağız” diye konuştu. Genç, konuşmasının son bölümünde tüm öğrencileri 4. Sarıyer Edebiyat Günleri programı dahilinde gerçekleştirilecek olan şiir teknesi etkinliğine davet etti.Önder Kaya

Yazar Önder Kaya, öğrenciler için kitap imzaladı


Çeşitli ikramlar eşliğinde eğlenceli müziklerle dans edip gönüllerince eğlenen öğrencileri Kireçburnu sahilinde bekleyen Yazar Önder Kaya, “Kaybolan Mirasın İzinde Yitip Giden İstanbul” adlı kitabını öğrenciler için imzaladı. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem de imza etkinliğine gelerek yazar Önder Kaya’ya teşekkür etti ve öğrencileri 4. Sarıyer Edebiyat Günleri programına davet etti.


Son Güncelleme: 13.05.2015 18:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol