Ardahan, Sarıyer'e anlatıldı

Ardahan, Sarıyer'e anlatıldı

25 Şubat 2016 Perşembe 10:56
1568 Okunma
Ardahan, Sarıyer'e anlatıldı

Ardahan Dernekler Federasyonu, Sarıyer Ardahan Derneği ile birlikte CHP, AK Parti, HDP ve MHP ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.


1Şişli'de merkezi bulunan ve çatısı altında 50'ye yakın Ardahan derneğinin bir araya geldiği Ardahan Dernekler Federasyonu, Sarıyer Ardahan Derneği ile birlikte CHP, AK Parti, HDP ve MHP’yi ziyaret etti.  Dernek yöneticileri Ardahan’ı anlatarak siyasilerden beklentilerini dile getirdiler.

Gazeteci Fakir Yılmaz'ın genel başkanlığında siyasi parti teşkilatlarını ziyaret edip, Ardahanlıların siyasetçilerden beklentilerini birer dosya ile TBMM'de grubu bulunan partilerin temsilcilerine sunan ARDA/FED geçtiğimiz günlerde de yine bir çok Ardahanlının yaşadığı İstanbul'un sahil ilçelerinden olan Sarıyer'de CHP; HDP; MHP ve AK Parti İlçe Teşkilat ve Örgütlerini ziyaret ederek bölgede ki Ardahanlıların siyasetteki beklentilerini partilerin ilçe yöneticilerine aktardı.

Deniz’e beklentilerini anlattılar


Sarıyer Ardahanlılar Derneği Başkanı Orhan Topçu Başkanlığında Sarıyer Ardahanlılar Derneği’nde bir araya gelen ve ARDA/FED KUrucu Başkanı Güven Doğruyol, Cemil Şit, Nejdet Atbaş, Ömer Dündar, Hikmet Gökdemir, Hacı Halil Yılmaz ile birlikte Sarıyer'deki parti temsilcilerini ziyaret eden ARDA/FED Genel Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Ardahan Dernekler Federasyonu Yöneticileri Sarıyer yerelinde iktidar olan CHP'nin oy potansiyelinde bölgede 3. sırada olan Ardahanlıların Sarıyer Belediyesinde ki beklentilerini CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz'e aktardı.

İmar sorunu konuşuldu


CHP ve HDP'den sonra MHP'yi ziyaret eden ve Ardahanlı MHP İlçe Başkan Yardımcısı Atakan Çelik ile birlikte MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünal Bilgiç ile bir süre görüşen ARDA/FED Heyeti Sarıyer'de ki imar sorununu konuştular. MHP'nin bu yöndeki çabalarını anlatan MHP İlçe Başkanı Bilgiç yerel e genelde iktidar olmadıkları halde Sarıyer'in sorunlarının çözümünde ellerinde geleni yaptıklarını belirtti.

AK Parti’den gündem değerlendirmesi


Son olarak AK Parti’yi ziyaret eden heyet burada da gündem değerlendirilmesi ve Sarıyer’in sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu. heyet AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’a beklentileri ve sorunların çözümü konusunda destek istedi.


Son Güncelleme: 25.02.2016 10:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol