Alkışlar Sarıyer Lisesi Mezunları'na

Alkışlar Sarıyer Lisesi Mezunları'na

20 Kasım 2015 Cuma 14:42
3563 Okunma
Alkışlar Sarıyer Lisesi Mezunları'na

Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği Boşluk Tiyatro Gurubu, ilk oyunları olan “Boşluğun Gölge Aktörleri” ile Sarıyer Belediye Kültür Merkezi Nejat Uygur Sahnesi'nde Sarıyerli tiyatro severlerle buluştu.


sarıyer lisesi mezunları derneği

Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği Boşluk Tiyatro Gurubu, Belediye Kültür Merkezi Nejat Uygur Sahnesi'nde sergilendi. Yoğun katılımın olduğu oyun, seyredenleri adeta ayrı bir dünyaya götürdü. Oyuncuların performansı herkes tarafından çok beğenilerek, Sarıyerlilerin takdir ve teşekkürünü kazandı.

Topluluk Sarıyer’deki gösterisinden sonra, Türkiye’nin tatil merkezi olan Bodrum’da da sahne aldı. Topluluğun turneleri sürecek.

Sarıgül: Gönlümüz ve sahnemiz herkese açıktır


Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği, Boşluk Tiyatro Gurubu adına gazetemize açıklama yapan ve aynı zamanda oyunun yazarı olan Erdoğan Sarıgül şu ifadeleri kullandı: “Boşluk Tiyatro Grubu;boşluk sanata ve tiyatroya gönül vermiş dostlarımla beraber, dünyanın ve ülkemizin zor günlerden geçtiği bu karanlık döneme, tiyatronun o gizemli ve estetik ışığını yansıtmak istedik. Amatörlüğü acemilik değil, gücümüze güç katan bir enerji kaynağı olarak algılıyor ve tüm maddi beklentilerden uzak tiyatro yapmak istiyoruz. Din, dil, etnik kimlik, varsıllık, yoksulluk ayrımı yapmadan, özgür düşünce ile birer barış sevdalısı, sanat aşığı olarak çıktığımız bu yolda, görüşlerimizi benimseyen tüm sanatsever dostlarla, bu büyülü sahnede buluşmanın mutluluğunu yaşamak istiyoruz. Bir kentin ocak başı olan tiyatroda, sizde bir sıcacık köşeniz olsun isterseniz, gönlümüz ve sahnemiz sonuna kadar açıktır.”
sarıyer lisesi mezunları derneği


Son Güncelleme: 20.11.2015 14:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol