Covid-19 pandemisi süreci boyunca sektörde sorunlar yaşandığına dikkat çeken Sarıyer Fırıncılar Odası Başkanı Yaşar Girgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in fırıncılara destek verdiğini söyledi. Girgin, "Belediye Başkanı Şükrü Genç'e, fırıncı esnafımıza yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

55 fırının kayıtlı olduğu Sarıyer Fırıncılar Odası'nda son 3 yılı başkan olmak üzere 19 sene yöneticilik yapan Yaşar Girgin'den Başkan Şükrü Genç'e teşekkür geldi.

"ESNAFIMIZIN SORUN VE SIKINTILARINI SÜREKLİ ELE ALDIK"

Konuyla ilgili Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu'na açıklamalarda bulunan Girgin, "Başkanımız Şükrü Genç ile esnafımızın sorun ve sıkıntılarını sürekli ele aldık. Kayıt dışı esnafımızın kayıt altına alınması gerektiği, haksız rekabetin önüne geçilmesi ve adaletin sağlanması konusunda istişarelerimiz devam ediyor. Pandemi başlangıcından bu yana Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, fırıncı esnafımıza yakın ilgi ve alakalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

"ŞÜKRÜ GENÇ TÜM ESNAFIMIZLA TEMAS HALİNDE"

Pandemide yaşanan zorluklara dikkat çeken Girgin, "Özellikle pandemi sürecinde zor ve sıkıntılı dönem yaşayan esnafımızın sorun ve sıkıntılarını ele alarak, esnafımızın daha rahat etmesi konusunda değerlendirmelerimiz devam ediyor. Sarıyer Belediyesi olarak her zaman esnafımızın ve yanında yer aldık, alamaya da devam edeceğiz" diye konuştu.

SARIYER POSTA GAZETESİ