Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, ilçe genelindeki ihtiyaç sahibi 500 ilkokul öğrencisine okul çantası ve kırtasiye malzemesi desteği verecek.

Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, sosyal yardım çalışmalarına bir yenisini ekledi. Daha önce park alanı, toplu sünnet düğünü ve benzeri birçok projeyi hayata geçiren Başkan Vergili, şimdi de 1. sınıfa başlayacak ve okul malzemelerine ihtiyacı olan 500 öğrenciye kırtasiye ve kırtasiye malzemesi yardımında bulunacak.

“Yavrularımıza her zaman destek oluyoruz”

Çocukların Türkiye'nin geleceği olduğunu ve çocuklara daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Vergili, “Sarıyer'in, İstanbul'un, Türkiye'nin geleceği olan ve yarınlarını inşa edecek yavrularımıza her zaman destek oluyor ve olmaya da devam edeceğiz. Bu yüzden sürekli sahada vatandaşlarımızla buluşup, vatandaşımızın derdine derman oluyoruz. Bugün de yeni bir çalışmaya imza attık ve ilçemizde yaşayan ilkokul 1. sınıfa başlayacak olan ihtiyaç sahibi 500 yavrumuzun okul çantasından kırtasiye malzemelerine kadar ihtiyaçlarını karşılama kararı aldık. Ülke olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntı özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın belini daha da büktü. Ülkemizde yoksul sayısı arttı. Sarıyer’in her mahallesini geziyor, vatandaşlarımızı dinliyoruz. Saha çalışmalarında ve bizleri ziyaret eden vatandaşlarımızın okul çantası ve kırtasiye malzemesi ile ilgili bir talebi oldu. Biz de bu sese kayıtsız kalmadık ve bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik. Vatandaşlarımızın başvuru ve bilgi için (0212) 262 42 34 numaralı telefonu aramaları yeterlidir” şeklinde konuştu.