DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik ve ilçe yönetimi Sarıyer sahilinde yürüyüş gerçekleştirildi.

Türkiye sandığa hazırlanıyor. 2023 Genel Seçimleri için çalışmalarına hız veren DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, Yeniköy’den Kireçburnu’na kadar yürüdü. Mavi yeleklerini giyerek sahalara inen DEVA Partililer, Sarıyer sahillerine gelen vatandaşlarla sohbet etti.

“ÇABAMIZ GÜZEL BİR SARIYER İÇİN”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını vatandaşlara ileterek partinin çalışmalarıyla ilgili bilgi veren DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik, “Sarıyer’de sahalara indiğimiz günden bu yana vatandaşların teveccühüyle karşılanıyoruz. Gayret ve çabalarımız güzel bir Sarıyer içindir. Sarıyerlilerin dertlerine DEVA olmak için yola çıktık. Hafta sonu programımız kapsamında Yeniköy’den yola çıkarak sahil boyunca Kireçburnu’na kadar yürüdük. Yürüyüşümüz süresince vatandaşlarımıza tanıtım broşürlerimizi dağıttık. Aileleriyle birlikte Sarıyer’e gelen ve sahilde balık tutan vatandaşlarımızla sohbet ettik. Çok güzel bir çalışma oldu. Bizler DEVA Partisi Sarıyer İlçe olarak, Sarıyerlilerimizle buluşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“TÜRKİYE’YE DEVA OLACAĞIZ”

DEVA Partisi’nin sahilde yaptığı yürüyüş sırasında vatandaşlar partilileri ilgiyle karşılayarak sohbet etti. Tanıtım broşürlerinin de dağıtıldığı yürüyüş boyunca DEVA Partisi ilçe yönetimi Sarıyerli vatandaşların gündemini ve nabzını tuttu. Özellikle ekonomik sıkıntıları dile getiren ve bu yönde çözüm bekleyen vatandaşlara mavi yelekliler “Türkiye’ye DEVA olacağız” mesajı da verdi.