Çocuklar için yaz mevsimi, okulun bittiği, tatilin başladığı ve yeni maceraların başladığı bir dönemdir. Güneş ışınları, açık hava aktiviteleri, serinletici sular ve uzun günler, çocukların yaz mevsimini sevmesinin nedenlerinden sadece birkaçıdır.

Birçok çocuk için yaz tatili, yılın geri kalanında yoğunluktan uzaklaşmaları, eğlenceye ve rahatlamaya zaman ayırmaları ve yeni şeyler öğrenmeleri için fırsatlar sunar. Çocuklar, okul döneminde öğrendikleri bilgileri uygulama fırsatı bulurlar. Yaz tatili, çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerine, hobilerini geliştirmelerine ve ilgi alanlarına yönelmelerine de fırsat tanır.

Yaz ayları aynı zamanda açık hava aktiviteleri yapmak için en uygun zamanlardan biridir. Çocuklar bisiklete binmek, paten kaymak, yüzme, basketbol, futbol, tenis ve diğer sporları oynamak gibi pek çok aktiviteyle meşgul olabilirler. Bu aktiviteler, çocukların hem fiziksel hem de zihinsel olarak aktif kalmalarına yardımcı olur.

yaz mevsimi, sıcak havalar ve güneş ışığı nedeniyle plaj, havuz, su parkı ve diğer su aktiviteleri gibi serinletici aktiviteler yapmak için ideal bir zaman dilimidir. Bu aktiviteler, çocukların serin kalmasına, eğlenmesine ve arkadaşlarıyla zaman geçirmesine yardımcı olur.

Yaz ayları aynı zamanda seyahat etmek için ideal zamanlardan biridir. Çocuklar, aileleriyle birlikte seyahat ederek, yeni yerler keşfetmek, farklı kültürler öğrenmek ve eğlenceli anılar biriktirmek için fırsat bulabilirler.

Bu boş zamanlarında çocukların hobilerine göre oyalanmaları için birçok güzel hediyeler için en güzel fırsatlardan biridir. Sevdiği konular ile ilgili eğlenceli bir kitap, evde vakit geçirirken eğlenmesi için bir elektronik alet veya açık hava ve plaj için terlik, mayo gibi yazlık kıyafetler alabilirsiniz.

Yeni yıl moda olan bütün ürünleri ve çok daha fazlasını Anadolu Yakasında NevÇarşı AVM’de kolaylıkla sizler de ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası Üsküdar’da bulunan NevÇarşı AVM, Saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet vermektedir. Yaza bomba gibi bir giriş yapmak için anadolu yakasında bulunan NevÇarşı Üsküdar AVM’yi tercih edebilirsiniz.