Özel günlerinizde yemek menüleriniz için tercih edeceğiniz catering hizmetlerinde güvenilir, profesyonel ve hızlı bir firma ile çalışmanız gününüzü daha da unutulmaz yapar. Doğum günü, düğün ya da özel bir iş organizasyonu olsun, her türlü organizasyona göre catering yemek menüleri bulabilirsiniz. 

Misafirliq’te en doğal, taze ve sağlıklı formlarıyla tercih edilen ürünler, hijyenik ortamlarda usta şeflerin ellerinden sofranıza kadar ulaşır. Sadece geleneksel mutfak değil, dünya mutfağından da lezzetlerin olduğu menüler ile birlikte misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. 

Özel günleriniz için yemek ve sofra hazırlamayı Misafirliq’in profesyonel ve hızlı hizmetine bırakabilirsiniz. Siteden yemek menülerine ulaşabilir ve teslimat tarihinizi belirleyebilirsiniz.

.misafirliq (1)

Özel Günleriniz İçin Menüler

Kendiniz için ya da sevdiklerinizin özel günleri için düzenleyeceğiniz organizasyonlarda yemek menüsü hazırlamak veya tercih etmek çok zor gelebilir. Misafirliq’in size sunduğu seçenekler ise en özel günlerinizi sorunsuz geçirmenizden de öte misafirlerinizin unutamayacağı bir günü vaat eder. Doğum günleri için catering doğum günü menüsü seçenekleri çok fazladır. Sitede sunulan menüler dışında isterseniz sadece doğum günü pastası siparişi de verebilirsiniz. Ayrıca kendi menünü oluştur bölümünden özel bir menü de yapabilirsiniz.

.misafirliq.comkategoridavet-yemek-paketleri-sariyer-posta-1

İş ve Piknik Organizasyonu İçin Menüler

İş toplantılarınızda, ofiste gerçekleştirilecek kahvaltılarda da çok farklı menüler vardır. Ofis toplantı menüsü, modern açık büfe menü gibi seçenekler iş toplantılarınız için sunulan en tercih edilir seçeneklerdir. Menü içeriklerini isterseniz tercihe göre değiştirebilirsiniz. Dışarıda veya iş yeri bahçesinde yapacağınız mangallarda da mangal menüsü seçenekleri tercih edilebilir. Burada da barbekü menüsü, mangal lezzetine daha fazla lezzet katabilir. Mangal menüsünü oluşturduktan sonra mangal şefi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Mangala eşlik edecek mezeler, salatalar, zeytinyağlılar da menülerden eklenebilir.

Adresinize Kadar Teslim Catering Hizmetler İçin; Misafirliq!

Özel günlerinizi tertipleyeceğiniz adreslere kadar teslim edilecek catering hizmeti için Misafirliq’te siparişinizi hemen oluşturun. En az iki gün öncesinden sipariş vermeniz gerekir. Bu sürede tercih ettiğiniz lezzetler için malzemeler en doğal ve sağlıklı seçeneklerinden tercih edilir. 

Organizasyonun başlayacağı saatten önce menülerin ulaşımını talep edebilirsiniz. Dilerseniz yemeklerin ikramı için garson hizmeti de talep edilebilir. Kimi yemekler organizasyonlardan önce ısıtılmaya gerek duyabilir. Bunun için firmanın öneri ve tavsiyelerine dikkat etmelisiniz. 

En güzel lezzetleri adresinize kadar teslim alabileceğiniz catering hizmetleri için Misafirliq sitesini ziyaret edin. En uygun fırsatları kaçırmayın.