Ramazan Bayramı dolayısıyla bir tebrik mesajı yayınlayan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Dünya genelinde gözyaşının dindiği, acıların sona erdiği, bir Ramazan Bayramı geçirmeyi temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

“DARGINLIK VE KIRGINLIKLARIN YERİNİ BARIŞ VE MUHABBETE BIRAKTIĞI ÇOK MÜSTESNA GÜNLERDİR”

“Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ın ayının son günündeyiz. Bu yıl da mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; manevi duyguların zirveye ulaştığı, insanlarımız arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışma bağlarının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı çok müstesna günlerdir.”

“BAŞTA AZİZ MİLLETİMİZ OLMAK ÜZERE TÜM İSLAM ALEMİNİN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUM”

“İçinde bulunduğumuz mübarek günlerin, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini ve bu vesile ile dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların da sona ermesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum. Gelenek, görenek ve bizi biz yapan değerlerimizle şehit aileleri başta olmak üzere, yaşlı ve düşkünlerimizi ziyaret ederek çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla, hasılı tüm vatandaşlarımızla iç içe olmanın yine gayreti içinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın milletimize ve ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, başta aziz milletimiz olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını tebrik ediyorum.”