AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve ilçe yönetimi Sarıyer’i karış karış dolaşarak sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyor.

14Mayıs’ya yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine yaklaştıkça Sarıyer siyasi hareketlilik artıyor. Bu kapsamda, AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

Sarıyerliler ilgi ve teveccühünden güç aldığını belirten Başkan Kurşun, “Ramazanın manevi iklimini, kardeşlik havasını doya doya yaşıyoruz. Teşkilatımızla birlikte esnafımızı ziyaret ederek bol ve bereketli kazançlar diledik. Bizleri hoş sohbetleri ve güler yüzleriyle karşılayan komşularımıza teşekkür ediyorum. Birliğimiz daim olsun” ifadelerini kullandı.

ak-parti-sasriyer-sariyer-posta

“TÜM GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ”

Kurşun, “14 Mayıs seçimlerine kadar ‘çalmadık kapı, dokunmadık gönül’ bırakmama mottosuyla saha çalışmalarını sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye güçlü adımlarını sürdürecek. Tüm AK Parti kadroları 7/24 esasına göre gönüllü bir şekilde sahada çalışıyor. Sokak sokak, cadde cadde, ev ev gireceğiz, tüm gönüllere dokunacağız” dedi.