CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı,  CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız’ın haftalık ilçe toplantısı Büyükdere’de bulunan parti binasında gerçekleşti.

Toplantıya 74 gün sonra gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in katılması dikkat çekerken, CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç ve CHP meclis üyeleri hazır bulundu.

"EMEKLERİN HEBA OLMAMASI LAZIM”

Toplantıda partililere seslenen Başkan Genç, “15 yılda Sarıyer’e çok hizmetler verdik, bir güven oluşturduk, bu güveni kaybetmeden çalışmamız gerekiyor, emeklerin heba olmaması lazım” dedi.

F-_JbP_XsAAeL96

"ÇITAYI DAHA YUKARIYA TAŞIMAK ZORUNDAYIZ”

CHP İlçe Başkanı Volkan Yıldız ise, 2009’da başlayan bir hikaye var. 2014 ve 2019 da oylar artırılarak yakalanmış bir başarı var diyen CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız, “Burada üstümüze düşen tarihi sorumluluk oyumuzu daha da yükselterek meclis üye sayımızı da arttırarak bu çıtayı daha yukarıya taşımak zorundayız. Birlik beraberlik içinde belediye başkan adayımızı belirledikten sonra Sarıyer’de 4.dönemimizi, İstanbul’da 2. dönemimizi daha güçlü bir şekilde devam ettireceğiz, dedi.

ilce-ziyeret-720x404-1