Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ali Genç, “Sarıyerimizin futbol mabedi olan Yusuf Ziya Öniş Stadı’da, pazar günü oynayacağımız Bucaspor maçı ile veda ediyoruz. Tüm taraftarımızı veda niteliğinde olan maça davet ediyorum.”

BAŞKAN GENÇ’TEN TEŞEKKÜR

Stadının yenilenme süreni girdiğini belirten Başkan Genç, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’na, Gençlik Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’na Sarıyer’de göreve geldiğinden beri stadımızı yenileme çalışmaları için büyük katkı veren AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun’na teşekkür ederiz.”

272308368_3325622134340527_8054542407555062046_n

"KİMSENİN SARIYER’E KÜSME LÜKSÜ YOKTUR"

Başkan Genç, “82 yıllık geçmişi ile büyük Türk futbolunda büyük başarıları olan güzide kulübümüzün vizyonuna yakışır bir stada yeniden kavuşacağız. Ancak aynı şeyleri tesisler için söylemek çok zor! Sarıyer’in kalıcı başarısının tek yolu tesisleşmeden geçiyor. Bugüne kadar tesisleşme konusunda yerel yönetimlerde ve kulüp yönetimlerinde bulunan yöneticilerimiz bir çivi çakmamış. Ve küçük hesaplar ile günü kurtaran yardım ve destekleri olmuş. Bu anlamda kim Sarıyer Spor Kulübü adına bir tuğla koyarsa, başkan ve yönetim kurulu olarak teşekkür eder, minnet duyarız. Kimsenin Sarıyer’in markası olan şanlı kulübe küsme lüksü yoktur. Hepimiz gelip geçiyiz. Baki olan Sarıyer’dir” dedi.

sarıyer-stadı