Sarıyer Belediyesi Kasım ayı ikinci oturumunda, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan, spor tesisleri ve katılım ücretleriyle ilgili önerge verdi.

Sarıyer Belediyesi Meclisi’nin Kasım ayı olağan ikinci oturumu gerçekleştirildi. AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan, AK Parti grubu adına Sarıyer Belediye Meclis toplantısında yazılı önerge verdi.

“KULÜPLERİMİZ BEKLENTİ İÇİNDELER”

Altay Unan, önergesinde “İlçemiz spor kulüplerine liglere katılım yaş kategori bedellerinin dağıtımlarını geçtiğimiz hafta belediyemiz tarafından yapıldı. Bu ödemelerle ilgili, tüm ilçe spor kulüpleri şahsım ve grubum adına, Sarıyer Belediyesi Spor İşleri yöneticilerine ve spordan sorumlu başkanlığımıza teşekkür ederiz. Ayrıca bu katılım bedellerinin miktarının yükseltilmesi spor ve sporcuya teşvik adına İlçe Spor Kulüplerimiz haklı bir beklenti içindeler. Bu konuda da Belediyemizin ve Meclisimizin hassasiyet göstermesini gençlik adına istemekteyiz. 100.000 civarında öğrenci ve tüm branşlardaki lisanslı gençlerimizin, amatör kulüplerimizin adına, sporumuzun çeşitli branşlarında başarı elde edebilecek sporcularımızın çoğalması ve sporun içinde daha çok sayıda gencimizi tutabilmek için spor tesislerimizi sayısını ve niteliğini çoğaltmamız gerekmektedir” ifadelerini kullandı.