La Roche Posay Effaclar Jel

Yağlı ve akneye eğilimli bir cilde sahipseniz cildinize yapacağınız en büyük iyilik düzenli olarak temizlemektir! Yağlı ciltlerde cildin ürettiği sebum (yağ) seviyesi yüksektir. Çevresel faktörler ve makyaj kalıntılarıyla birlikte bu fazla sebum zamanla ciltte bakteri üretimine sebep olabilir. Buda beraberinde siyah nokta ve sivilce gibi cilt problemlerini getirir. Hem cildin sebum seviyesini dengelemekhem siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemek hem de var olan sivilce ve siyah noktaları gidermek için en önemli çözüm kontağı için düzenli olarak cildinizi temizlemeniz gerekir. Bunun için size harika bir önerimiz var!

La Roche Posay Effaclar Jel, cildi kurutmadan yağ, kir ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizler. Geliştirilmiş formülü cildin sebum (yağ) seviyesini dengeler ve cilde ferah bir his sağlar. la Roche Posay yüz yıkama jeli kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

La Roche Posay Effaclar Tonik

Cilt bakımında ikinci en önemli adım ise tonik uygulamaktadır. Tonik ciltte adeta bir asansör görevini görür. Cilde uygulanılacak bakım ürünlerinin etkinliğini artırır. Yağlı ciltlerin en sık yaşadığı problemlerin arasında gözenek yer alır. La Roche Posay Effaclar gözenek sıkılaştırıcı tonik,  formülündeki temizleyici maddeler ve LHA birleşimi sayesinde ciltteki gözenek görünümünü küçültür ve bakım ürünlerinin emilimini hızlandırır.

La Roche Posay Effaclar Duo

Cilt kusuru deyince akla ilk gelen ürünlerden biri olan La Roche Posay Effaclar Duo bakım kremi siyah nokta, sivilce ve gözenek gibi cilt problemlerinin en aza indirgenmesine yardımcı olur.  Cilt kusurlarının görünümünü azaltarak yenilerin oluşmasını önler. Yağlı his bırakmayan özel jel yapısı mükemmel bir makyaj bazı oluşturur.

Sizde La Roche Posay yüz yıkama jeli, La Roche Posay nemlendirici, La Roche Posay Serum, La Roche Posay güneş kremi, La Roche Posay Cicaplast Baume B5 ve daha fazla ürün seçeneğini incelemek için hemen tıklayın. Dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve sepette hediye fırsatlarıyla sahip olun.